بازدید جناب آقای دکتر بهادری نماینده محترم مردم شریف شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی از پگاه آذربایجان غربی

آقای دکتر بهادری نماینده محترم مردم شریف شهرستان ارومیه در مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه ۲۲بهمن ماه سال جاری با حضوردر شرکت شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که معاون مدیر عامل، معاون پشتیبانی، مدیران حسابرسی، اداری، روابط عمومی و مسئول انتظانات شرکت نیز حضور داشتند ، آقای مهندس محمد پور گزارشی از آخرین وضعیت شرکت و چالش های پیش روی این صنعت را ارائه نمودند.

وی تصریح کرد « راه اندازی خط تولید پنیر سنتی تخمیری( پنیر کوزه) به صورت صنعتی برای اولین بار در کشور با هدف اشتغالزایی و پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان عزیز،  توسعه خط تولید پنیر لاکیتیکی و انواع دسرهای شیری از جمله اقدامات ارزشمند این شرکت در سال ۱۳۹۷ می باشد» .

مدیر عامل پگاه آذربایجان غربی افزود:« کسب نشان سیب سلامت ، کسب عنوان ملی واحد برگزیده صنعت سبز ، واحد صادرکننده نمونه استان  و چهره برتر کارفرمایی و کارآفرینی استان را بخشی از دستاوردهای مهم این شرکت در سال جاری می باشد که در سال آتی با برنامه ریزی های انجام شده و حمایت های مدیر عامل محترم شرکت صنایع شیر ایران ان شاء الله شاهد افزایش تولید شیر وآبمیوه و محصولات جدید در این شرکت خواهیم بود».

آقای دکتر بهادری نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در پگاه آذربایجان غربی اقدامات و دستاوردهای کسب شده توسط پگاه آذربایجان غربی را بسیار ارزشمند دانسته و عنوان کردند « آقای مهندس محمد پور از جمله مدیران متعهد و موفق استان  می باشد که از شروع فعالیت در پگاه ارومیه همواره شاهد تحول و رشد در این شرکت هستیم ».

نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار با آرزوی توفیق روزافزون قول مساعد جهت پی گیری امورات مربوط به این شرکت را دادند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *